Ziołomiody / Oferujemy 3 produkty w kategorii Ziołomiody

Ziołomiody to nowość w ofercie naszego sklepu z miodami. Są to syropy, czyli soki roślin zielarskich z cukrem, przerobione przez pszczoły. Wytwarzane są z ziół, roślin, które nie wytwarzają nektaru, ani nie występuje na nich spadź, nie są więc przez pszczoły odwiedzane. Ziołomiody są bogatym źródłem makro- i mikroelementów oraz innych składników roślinnych. Zawierają również enzymy, przeciwbakteryjne inhibitory i składniki pochodzące od pszczół, dodawane przez nie w czasie przeróbki syropu. Ziołomiody składnikowo są produktem bogatszym od miodów nektarowych i spadziowych, zawierają bowiem substancje czynne pochodzące z ziół, inhibiny, sole mineralne, oraz liczne witaminy i biopierwiastki. Wykazują pozytywne działanie w profilaktyce wielu schorzeń, m.in., układu krążenia, układu pokarmowego, układu moczowego, jamy ustnej, w leczeniu zespołu złego wchłaniania u dzieci oraz przy zapaleniu górnych dróg oddechowych. Odznaczają się również niepowtarzalnym smakiem i aromatem. Ziołomiody są łatwym w użyciu preparatem ziołowym, nie trzeba zaparzać, macerować, czy sporządać wywarów ziołowych. Można spożywać je bezpośrednio łyżeczką, lub też dodać do letniej wody i po wymieszaniu wypić. Są smaczne i lubiane przez dzieci które często nie tolerują zaparzanych ziółek.

Opinie klientów

zawsze kupuję miód wielokwiatowy, bo ponoć pomaga w alergii na pyłki ;) poza tym jest pyszny, a ten kremowany ma świetną konsystencję

Kinga B


Pyszny miód, moja córka go uwielbia. Nie wyobrażam sobie by w naszym domu go zabrakło. Polecam.

Karolina Borejza-Lubawska


ma trochę inni smak niż zwykły miód wielokwiatowy, warto było spróbować

Paulina S

Zapraszamy

Kalendarium imprez:

Producenci


CZYTAJ

JAK DZIALA NASZA
RODZINNA PASIEKA

PayPal

Program rabatowy

Otrzymasz 5 punktów lojalnościowych za każde wydane 50zł w sklepie MyBee.pl. 5 punktów to równowartość 2,50zł (1pkt = 0,50zł)