Szanowni Państwo,

 

Kiedy pierwszy raz pomyśleliśmy o sprzedaży miodów z Pasieki naszej rodziny przez interenet pojawiło się niedowierzanie i wątpliwości: Miody przez internet? Bez degustacji? Nieufnym internautom? Mimo to postanowiliśmy spóbować. Gdy sprzedajemy nasze produkty lokalnym klientom w naszej Pasiece lub na regionalnych kiermaszach zawsze staramy się najpierw przedstawić naszą pasję do pszczelarstwa, własne podejście do pozyskiwania wysokogatunkowych miodów i nastawienie na wiernych klientów. W internecie bardzo brakuje nam możliwości wzajemnego poznania się i przełamania naturalnej nieufności. Dlatego postanowiliśmy, że nasz sklep będzie czymś więcej niż ofertą sprzedaży. Chcemy, aby był zaproszeniem do lepszego poznania prawdziwego cudu jakim są produkty pszczele oraz poznania nas jako dostawców najwyższej jakości naturalnych miodów i produktów pszczelich.

 

Mamy szczerą nadzieję, że przedstawione poniżej informacje wzbudzą Panstwa zaufanie do pracy naszej rodzinnej pasieki i jakości miodów oferowanych w naszym sklepie z miodami. Dla nas jest to największy komplement, gdy kolejni klienci przełamują nieufność do zakupów przez internet i wracają do nas po koleje słoiki miodu.

 

Krótko o historii naszego sklepu z miodami

 

Pierwszą osobą, która próbowała swoich sił w pszczelarstwie był nasz dziadek w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku. Mimo braku fachowej wiedzy i wykształcenia, dziadek pozostal niezłomny w rozwijaniu niewielkiej pasieki. Determinacja i zamiłowanie dziadka zaraziły naszego tatę Stanisława Gładysa – wtedy kilkuletniego chłopaka, który wyprosił dla siebie jeden ul. Tata od zawsze kochał przyrodę, ale z czasem zdobył tak rozległą wiedzę na temat pszczół, hodowli i gospodarki pasiecznej, że zaskakiwał najbardziej wykształconych ludzi w polskim półświatku pszczelarskim. Aktywnie działał w różnych organizacjach pszczelarskich (obecnie należymy do Stowarzyszenia Pszczelarzy Zawodowych), działając na rzecz nie tylko rozwoju pszczelarstwa zawodowego, ale i jego promocji wśród polskich rodzin. Był między innymi kierownikiem pasieki w Sząbruku podlegającej Stacji Hodowli i Unasienninia Zwierząt w Olsztynie.


Po latach przyszła kolej na "młode pokolenie" pszczelarzy w rodzinie - obu swoich synów – Łukasza i Kamila, którzy ukończyli jedyne w Polsce i w Europie Państwowe Technikum Pszczelarskie w Pszczelej Woli.


Obecnie nasze gospodarstwo pszczelarskie liczy około 400 rodzin pszczelich. Nasza pasieka zajmuje się nie tylko pozyskiwaniem miodu. Wyspecjalizowaliśmy się również w produkcji wysokiej jakości matek pszczelich, które cieszą się ogromną popularnością wśrod zawodowych pszczelarzy w całej Polsce.

 


A teraz najważniejsze informacje dotyczące naszego sklepu i pasieki

 

  • nasza pasieka ma charakter wędrowny, co oznacza, że specjalnie przewozimy ule z pszczołami w ściśle określone miejsca (pożytki). Mimo znacznie wyższych kosztów, uzyskujemy w ten sposób wysokiej jakości miody gatunkowe, których nie sposób pozyskać, gdy pszczoły stoją w jednym miejscu. To jeden z powodów dla których prawdziwe miody gatunkowe zawsze będą kosztowały więcej, niż miód z niedużej pasieki stacjonarnej lokalnego pszczelarza.

 

  • pozyskujemy mód z rejonów czystych ekologicznie. Np. Miód spadziowy pochodzi z dziewiczych bieszczadzkich lasów. Z kolei miód wrzosowy pozyskujemy najczęściej na wrzosowiskach Przemkowskiego Parku Krajobrazowego, obszaru objętego programem Natura 2000.

  • przykładamy najwyżaszą wagę do tego, by nasze miody nie zmieniły swych własciwości w procesie rozlewania do słoików. To bardzo istotne, bo wielu sprzedawców dla własnej wygody i oszczędności czasu "przegrzewa miód" przez co traci on swoje właściwości nawet jeśli był dobrej jakości.

  • promujemy unikatowe miody kremowane. Kremowanie to proces, dzięki któremu miód po pierwsze w pełni zachowuje swoje naturalne, zdrowotne właściwości, ale jednocześnie pozostaje łatwy do rozsmarowania i nie krystalizuje do trudnej do rozsmarowania, twardej masy. Sam proces polega na wielodniowym mieszaniu i napowietrzaniu w temperaturze dokładnie takiej jaka panuje w ulu (34 st. Celcjusza). Szczerze polecamy, bo efekty kremowania miodów pozytywnie zaskoczyły nawet nas.

  • nasze miody były wielokrotnie nagradzane. W roku 2013 oprócz kilku innych wyróżnień zostaliśmy lauretaem prestiżowego tytułu "Polski Producent Żywności 2013". Wyróżnienie odebraliśmy z rąk Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Stanisława Kalemby.

  • zapewniamy bezpieczną i szybką wysyłkę poprzez firmy kurierskie lub Pocztę Polską oraz darmową przesyłkę przy kwocie 129 PLN.

  • jesteśmy przekonani, że lecznicze właściwości miodów i produktów pszczelich takich jak propolis, pierzga, pyłek kwiatowy czy świece z naturalnego wosku pszczelego to nie tylko "ludowa wiedza", ale także najnowsze odkrycia medycyny. Jako pasjonaci będziemy starali się promować tego typu "naukowe podejście" publikując artykuły i wywiady z zaprzyjaźnionymi ekspertami.


Dla tych z Państwa, których interesuje ta tematyka polecamy poniższe artykuły profesora Bogdana Kędzia, który wraz z małżonką nie tylko wskazuje na naukowe podstawy właściwości leczniczych, ale również podaje praktyczne wskazówki i dawkowanie:

 


Na koniec chcielibyśmy uwypuklić najważniejszą zasadę:

 

Państwa zadowolenie i zaufanie do nas jest bezcenne. Dlatego w praktyce stosujemy zasadę "100% zadowolenia albo zwrot pieniędzy". Nie jest to jedynie chwyt marketingowy, ale nasze deklaracja, że w przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub problemów – zawsze jesteśmy w stanie znaleźć wspólne wyjście z sytuacji. Nasza reputacja i marka jest dla nas ważniejsza niż jednorazowy zarobek.

 

Po tym wstępie z przekonaniem polecamy nasze produkty!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą miodów z naszej pasieki

 

Opinie klientów

zawsze kupuję miód wielokwiatowy, bo ponoć pomaga w alergii na pyłki ;) poza tym jest pyszny, a ten kremowany ma świetną konsystencję

Kinga B


Pyszny miód, moja córka go uwielbia. Nie wyobrażam sobie by w naszym domu go zabrakło. Polecam.

Karolina Borejza-Lubawska


ma trochę inni smak niż zwykły miód wielokwiatowy, warto było spróbować

Paulina S

Zapraszamy

Kalendarium imprez:

Producenci


CZYTAJ

JAK DZIALA NASZA
RODZINNA PASIEKA

PayPal

Program rabatowy

Otrzymasz 5 punktów lojalnościowych za każde wydane 50zł w sklepie MyBee.pl. 5 punktów to równowartość 2,50zł (1pkt = 0,50zł)