JAD PSZCZELI W KREMIE (MAŚCI) 500j

JAD PSZCZELI W KREMIE (MAŚCI) 500j Duże zdjęcie

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,00 zł.


Dostawa: Ten produkt nie występuje już w magazynie
Koszt wysyłki od 8,90zł

Jad pszczeli

 

Jad pszczeli (apitoksyna) jest niezwykle cennym produktem. Wykorzystywany był już w medycynie ludowej. Produkowany jest on przez pszczoły robotnice, oraz przez matkę pszczelą głównie w celach obronnych. Ma konsystencję syropu i lekko gorzki, ostry smak. Po zetknięciu z powietrzem szybko odparowuje z niego woda i przybiera twardą, suchą konsystencję, łatwą do obróbki w celach leczniczych.

 

WŁAŚCIWOŚCI

  • Szczególnie polecany w chorobach reumatycznych układu ruchu, reumatoidalnym zapaleniu stawów, zesztywniającym zapaleniu stawów kręgosłupa, chorobie zwyrodnieniowej stawów.

  • Stosowany z powodzeniem w chorobach neurologicznych takich jak: nerwobóle m.in. nerwoból nerwu kulszowego (rwa kulszowa), neuralgie splotu lędźwiowo-krzyżowego (lumbago), nerwoból nerwu trójdzielnego, polineuropatie (zapalenie wielonerwowe), a także zespoły bólowe pourazowe, w tym dyskopatie, przecięcie korzeni nerwowych i zwichnięcia ścięgien.

  • Wspomagająco w chorobach naczyń krwionośnych kończyn dolnych

  • W przypadku trudno gojących się ran i odmrożeń, jako uzupełnienie leczenia

 

Posiadamy w sprzedaży jad pszczeli w postaci kremu/maści

Skład:

Vaselinum album

MetyliumSalicum

Ac. salicylicum

Mentholum

Jad pszczeli dawka 500j/1000g

 

JAD PSZCZELI W KREMIE (MAŚCI)

 

Stosuje się tylko do użytku zewnętrznego. Leczenie rozpoczyna się próbą na uczulenie: niewielką ilością kremu smarujemy skórę na przedramieniu i pozostawiamy na 24 godziny. W przypadku wystąpienia takich objawów jak: zaczerwienienie, swędzenie, obrzęk - należy przemyć skórę wodą z mydłem i zażyć wapno.

Sposób użycia: krem wciera się w bolące, chore miejsca rano i wieczorem. W miarę upływu terapii trwającej najczęściej od 2 do 8 tygodni - dawkę stopniowo zwiększa się.

 

OGÓLNE PRZECIWSKAZANIA DO LECZENIA JADEM PSZCZELIM

 

Jad pszczeli nie może być stosowany u osób na niego uczulonych. Nie podaje się jadu pszczelego przy chorobach psychicznych, gruźlicy, chorobach nerek z krwiomoczem, chorobach wątroby i trzustki oraz chorobach krwi. Jadem pszczelim nie mogą leczyć się kobiety w ciąży i małe dzieci.

Oceń 
Małgorzata
2014-07-20

Na zdrowie

Na prawdę polecam,. Pomaga na wiele schorzeń, np trudno gojące się rany. Szybka dostawa i wszystko bezpiecznie i ładnie zapakowane.

Napisz swoją recenzję

JAD PSZCZELI W KREMIE (MAŚCI) 500j

JAD PSZCZELI W KREMIE (MAŚCI) 500j

Niezwykle cenna wydzielina pszczół, wykorzystywana od wieków  w medycynie ludowej

Napisz swoją recenzję

ODBIERZ PREZENT DO PIERWSZEGO ZAMÓWIENIA

Program rabatowy

Otrzymasz 5 punktów lojalnościowych za każde wydane 50zł w sklepie MyBee.pl. 5 punktów to równowartość 2,50zł (1pkt = 0,50zł)