Maść Propolisowa 3%

Maść Propolisowa 3% Duże zdjęcie

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt może być zamienione na jeden bon o wartości 0,50 zł.


Dostawa:
Koszt wysyłki od 8,90zł

Maść propolisowa 3% jest preparatem  zawierającym w swoim składzie jako substancję czynną ekstrakt propolisowy (wyciąg z kitu pszczelego). Uważa się że działa przeciwdrobnoustrojowo i przeciwzapalnie oraz skraca czas gojenia się uszkodzeń skóry, przyspiesza regenerację tkanek, a zwłaszcza procesy naskórkowania i ziarninowania.

 

Wskazania:

  • niewielkie uszkodzenia i otarcia skóry
  • łagodne stany zapalne skóry
  • oparzenia I stopnia (zaczerwienienie)
  • stany zapalne i obrzęk po ukąszeniach owadów.

 

Stosowanie: smarować cienką warstwą miejsca dotknięte zmianami chorobowymi, w zależności od potrzeb kilka razy dziennie.

 

Zanim zastosuje się maść propolisową 3% wskazane jest wykonanie testu uczuleniowego, polegającego na naniesieniu niewielkiej ilości maści w zgięciu łokciowym. Jeśli w ciągu 3-24 godzin wystąpi obrzęk, świąd lub zeczerwienienie należy zaniechać stosowania maści.

Napisz swoją recenzję

Maść Propolisowa 3%

Maść Propolisowa 3%

Maść propolisowa 3% jest preparatem o podłożu wodno-emulsyjnym, zawierającym w swoim składzie jako substancję czynną ekstrakt propolisowy (wyciąg z kitu pszczelego).

Napisz swoją recenzję

ODBIERZ PREZENT DO PIERWSZEGO ZAMÓWIENIA

Program rabatowy

Otrzymasz 5 punktów lojalnościowych za każde wydane 50zł w sklepie MyBee.pl. 5 punktów to równowartość 2,50zł (1pkt = 0,50zł)