plaster z pysznym miodem i czerpak do miodu

Miód i produkty pszczele – najlepiej sprzedające się produkty

Miody - duże słoiki

Duże, ekonomiczne i wystarczające na długie tygodnie słoiki pełne słodkiego nektaru. Miód naturalny i ekologiczny to przyjemny w smaku i zapachu jeden z najstarszych produktów spożywczych. Wytwarzany przez pszczoły z nektarów kwiatowych z roślin nieszkodliwych dla zdrowia człowieka. Smak, zapach oraz kolor miodu zmieniają się w zależności od tego z jakiego rodzaju roślin nektar został zebrany.

Znajdź swój smak – wybierz zestaw miodów

PromocjeMyBee2

Pyłek pszczeli

Mikroskopijne ziarenka zbierane w okresie kwitnienia kwiatów. Zebrany pyłek pszczoły sklejają kuleczki i przenoszą do ula. Ich barwa w zależności od tego z jakiej rośliny została zebrana waha się między żółtą a czarną. Jest to jeden z najbardziej wartościowych i odżywczych produktów pszczelich.

Jego najważniejsze właściwości to:

  • wzmocnienie kondycji organizmu
  • wzmocnienie naczyń krwionośnych
  • przyrost czerwonych krwinek
  • zapobieganie zawałom serca poprzez regulację ciśnienia tętniczego krwi
  • sprzyjanie ukrwieniu mózgu
  • polepszenie zdolności myślenia
Pyłek-pszczeli

Zestawy prezentowe

Eleganckie prezenty na szczególne okazje. Zapakowane w drewniane pudełeczka lub kosz wiklinowy miody, świece woskowe oraz mydełka.

zestaw-z-roza

Świece woskowe

Tworzą wyjątkowy klimat dzięki niepowtarzalnemu zapachowi, który zabija również zapach dymu tytoniowego. Ponad to jonizuje powietrze, rozpraszając przy tym negatywne pole magnetyczne, które emitowane jest przez urządzenia elektryczne.

swiece

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>