Miód koniczynowy kremowany 1,10kg
  • Miód koniczynowy kremowany 1,10kg

Miód koniczynowy kremowany 1,10kg

0 Review
44,90 zł
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktu w magazynie


Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punkty lojalnościonwe. Twój koszyk wyniesie 4 punkty może być zamienione na jeden bon o wartości 2,00 zł.


Miód koniczynowy kremowany w dużym słoju 1,10kg

Mód koniczynowy, jak sama nazwa wskazuje powstaje z nektaru kwiatów koniczyny. Choć roślina ta jest na naszych terenach dość popularna, pozyskanie tej odmiany miodu jest wyjątkowo trudne, gdyż koniczyna do nektarowania potrzebuje sprzyjających warunków pogodowych. Z tego względu miód koniczynowy jest dość rzadko spotykany i stanowi nie lada rarytas dla miłośników i koneserów miodów.

Miód koniczynowy ma łagodny smak, z wyraźnie wyczuwalnym kwaskowatym posmakiem. W stanie płynnym posiada barwę słomkowo-żółtą i zapachem przypomina kwiaty koniczyny.

Właściwości miodu koniczynowego

Miód koniczynowy choć rzadko spotykany bywa bardzo ceniony za swe właściwości. Ze względu na działanie uspokajające polecany jest w stanach napięcia nerwowego, pobudzenia, stresu i wyczerpania psychicznego. Jego działanie moczopędne doskonale sprawdzi się przy schorzeniach układu moczowego tj. zapalenie pęcherza czy nerek. Jako że posiada również właściwości wykrztuśne i przeciwzapalne polecany jest przy zapaleniu oskrzeli.

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii Miód koniczynowy

66

Opis

Rodzaj miodu
koniczynowy
Pojemność
1,10 kg

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone.*