Filtruj według

Miodowe upominki

Dokonując zakupu prezentu dla bliskiej osoby, najczęściej decydujemy się na wybór upominku, który odpowiada jej gustom i upodobaniom, bowiem wierzymy, że dzięki temu prezent będzie jak najbardziej spersonalizowany, a radość z jego otrzymania nieopisana. Jednak, po wyczerpaniu wszystkich możliwości, bądź konieczności zakupu upominku dla osób, których preferencji nie znamy lub są dla nas kimś w rodzaju współpracownika, nauczyciela, czy nawet członka dalszej rodziny, często nie wiemy, na co zwrócić uwagę, by prezent był równie zadowalający. W takim przypadku, z pomocą przychodzi nasz sklep, który oferuje prezenty miodowe o różnym charakterze. Jak wiadomo, miód posiada wiele właściwości leczniczych, dlatego stanowi doskonały wybór zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Z łatwością można rzec, że jest to rozwiązanie uniwersalne, które ucieszy każdego! W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko miód spożywczy, ale również różnego rodzaju zestawy miodowe na prezent!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru najlepszych miodowych upominków!

Prezent miodowy idealny dla każdego

W naszej ofercie mieści się szeroka oferta prezentów miodowych — od małych upominków miodowych po wielkie zestawy prezentowe, składające się nie tylko z miodów z naszej pasieki, ale też świec woskowych, mydełek miodowych i wielu innych ciekawych produktów. Jeśli zaś myślą Państwo nad czymś innym, to proponujemy wachlarz mydełek glicerynowych, które zostały pięknie zapakowane, a także pyszne i aromatyczne herbaty oraz naturalne, tłoczone soki. Wszystko to przygotowane do wręczenia drugiej osobie. Dla osób, które szukają efektownie wyglądających upominków, przygotowaliśmy również zestawy miodów w skrzynce, które nie tylko pięknie wyglądają, ale i smakują znakomicie!

Od pszczół dla kolegi z pracy

Miód jest naturalnym produktem wytwarzanym przez pszczoły, któremu nie da się odmówić wartości odżywczych. Cukry proste w miodzie, glukoza i fruktoza, decydują o wartości energetycznej. Wchłaniane w układzie pokarmowym bezpośrednio do krwi, a potem zamieniane w energię bądź odkładane w wątrobie jako glikogen. Co to oznacza? Oznacza to tyle, że prezenty miodowe są bardzo dobrym pomysłem dla osób, które mają problemy z utrzymaniem poziomu cukru, potrzebują naturalnego pobudzenia i po prostu zdrowych słodkości. Kolega z biurka obok uwielbia słodycze i zbliża się okazja, aby wręczyć mu jakiś drobiazg? Być może warto tym razem położyć mu na biurku coś innego niż tradycyjną czekoladę. Zachęcamy do wyboru jednego z naszych zestawów miodowych na prezent, a jesteśmy pewni, że Państwa gest zostanie doceniony.

Jakie jeszcze właściwości oferuje miód?

Miodowe upominki mają o wiele więcej zastosowań niż mogłoby się wydawać! Jeśli aktualnie kończysz jeden z etapów edukacji, bądź zmieniasz pracę i chcesz w atrakcyjny sposób podziękować swoim opiekunom, bądź szefostwu za poświęcony czas i edukację, miód naturalny to idealne rozwiązanie, stanowiące wartościowy prezent. W ten sposób okażesz szacunek, a jednocześnie wpłyniesz na zdrowie obdarowanych osób. Prezenty miodowe wykazują również właściwości antybakteryjne, lecznicze i odżywcze. Jednak to nie wszystko, dodatkowo wpływają również na:

  • szybsze gojenie się ran,
  • obniżenie ciśnienia krwi,
  • wspomaganie leczenia chorób wątroby,
  • kojenie nerwów i prostsze zasypianie,
  • poprawę odporności organizmu oraz walkę z przeziębieniem.

Miód to przede wszystkim zdrowy pomocnik, który poza tym, że doskonale smakuje, pomaga całemu organizmowi. Dlatego, może tym razem warto zdecydować się na prezent miodowy z różnorakich okazji?

Wybierz coś nowego!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz wyboru eleganckich zestawów miodowych w skrzynce, które dedykowane są wszystkim, niezależnie od płci czy wieku. Miód ze swoimi wartościami prozdrowotnymi będzie idealnym wyborem na każdą okazję, a starannie przygotowane kosze prezentowe sprawdzą się w każdej sytuacji. W ostatnim czasie do naszej bogatej oferty zestawów prezentowych dołączyły też upominki zawierające kosmetyki bazujące na produktach pszczelich (miodzie, wosku, propolisie). Mając tak szeroki wybór – jesteśmy pewni że każdy znajdzie coś dla siebie. Zaufaj pszczołom, zajmują się tym od lat!

W razie jakichkolwiek trudności w wyborze służymy swoją pomocą!

Subcategories

Aktywne filtry