Filtruj według

Już jakiś czas temu w naszych głowach zrodził się pomysł aby poszerzyć asortyment naszego sklepu, by nasi klienci podczas zakupu miodu mogli też zapełnić swój koszyk innymi pysznymi, zdrowymi i dobrej jakości produktami. Ostatecznie nasz wybór padł na oleje - oczywiście te najlepsze czyli naturalne,tłoczone na zimno, nierafinowane.

Oferowane przez nas oleje pochodzą z Olejarni Niwki. Dlaczego akurat z tej? Gdyż mamy przyjemność współpracować z tą olejarnią już od kilku miesięcy - tłoczone u nich oleje sprzedajemy w naszym sklepie stacjonarnym i cieszą się one naprawdę dobrymi opiniami i sporym zainteresowaniem naszych klientów. Sami też mieliśmy możliwość się przekonać że są one nie tylko zdrowe ale i pyszne!

W naszej ofercie znajdziecie nie tylko oleje tradycyjne i znane wszystkim takie jak rzepakowy, słonecznikowy czy lniany,ale też te bardziej wyjątkowe: dyniowy, sezamowy, makowy,z ostropestu czy czarnuszki. Na pewno każdy z nich znajdzie swoje miejsce w Waszej kuchni, spożywany solo lub też jako dodatek do surówki.