Jad pszczeli w kremie (maści) 500j
  • Jad pszczeli w kremie (maści) 500j

Jad pszczeli w kremie (maści) 500j

1 Review
32,00 zł
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktu w magazynie


Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punkty lojalnościonwe. Twój koszyk wyniesie 3 punkty może być zamienione na jeden bon o wartości 1,50 zł.


Jad pszczeli

Jad pszczeli (apitoksyna) jest niezwykle cennym produktem. Wykorzystywany był już w medycynie ludowej. Produkowany jest on przez pszczoły robotnice, oraz przez matkę pszczelą głównie w celach obronnych. Ma konsystencję syropu i lekko gorzki, ostry smak. Po zetknięciu z powietrzem szybko odparowuje z niego woda i przybiera twardą, suchą konsystencję, łatwą do obróbki w celach leczniczych.

Właściwości jadu pszczelego

  • Szczególnie polecany w chorobach reumatycznych układu ruchu, reumatoidalnym zapaleniu stawów, zesztywniającym zapaleniu stawów kręgosłupa, chorobie zwyrodnieniowej stawów;
  • Stosowany z powodzeniem w chorobach neurologicznych takich jak: nerwobóle m.in. nerwoból nerwu kulszowego (rwa kulszowa), neuralgie splotu lędźwiowo-krzyżowego (lumbago), nerwoból nerwu trójdzielnego, polineuropatie (zapalenie wielonerwowe), a także zespoły bólowe pourazowe, w tym dyskopatie, przecięcie korzeni nerwowych i zwichnięcia ścięgien;
  • Wspomagająco w chorobach naczyń krwionośnych kończyn dolnych;
  • W przypadku trudno gojących się ran i odmrożeń, jako uzupełnienie leczenia Posiadamy w sprzedaży jad pszczeli w postaci kremu/maści.

Skład maści:

Vaselinum album MetyliumSalicum Ac. salicylicum Mentholum Jad pszczeli dawka 500j/1000g

Maść z jadu pszczelego

Stosuje się tylko do użytku zewnętrznego. Leczenie rozpoczyna się próbą na uczulenie: niewielką ilością kremu smarujemy skórę na przedramieniu i pozostawiamy na 24 godziny. W przypadku wystąpienia takich objawów jak: zaczerwienienie, swędzenie, obrzęk - należy przemyć skórę wodą z mydłem i zażyć wapno.

Sposób użycia: krem wciera się w bolące, chore miejsca rano i wieczorem. W miarę upływu terapii trwającej najczęściej od 2 do 8 tygodni - dawkę stopniowo zwiększa się.

Ogólne przeciwwskazania leczenia jadem pszczelim

Jad pszczeli nie może być stosowany u osób na niego uczulonych. Nie podaje się jadu pszczelego przy chorobach psychicznych, gruźlicy, chorobach nerek z krwiomoczem, chorobach wątroby i trzustki oraz chorobach krwi. Jadem pszczelim nie mogą leczyć się kobiety w ciąży i małe dzieci.

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii maść z jadu pszczelego

9999
2018-11-09

Na prawdę polecam,. Pomaga na wiele schorzeń, np trudno gojące się rany. Szybka dostawa i wszystko bezpiecznie i ładnie zapakowane.

Napisz opinię !

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone.*