Propolis 10% wyciąg bezalkoholowy 50g
  • Propolis 10% wyciąg bezalkoholowy 50g
  • Propolis 10% wyciąg bezalkoholowy 50g

Propolis 10% wyciąg bezalkoholowy 50g

0 Review
64,00 zł

Teraz w nowym wydaniu - w butelce z wygodnym kroplomierzem.

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii Propolis - kit pszczeli

Ilość
W magazynie

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 6 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 6 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 3,00 zł.


Propolis jest naturalną substancją zbieraną przez pszczoły z roślin. Jest on substancją złożoną, zawierającą w swoim składzie ponad 300 zidentyfikowanych związków.

Wśród składników biologicznie aktywnych najliczniejszą grupę stanowią związki fenolowe (50-60%) w tym kwasy aromatyczne (benzoesowy, cynamonowy, kawowy i ferulowy), alkohole (benzylowy i cynamonowy), estry wymienionych związków oraz flawonoidy (ok. 5%) kwercetyna, pinocembryna, galangina. W propolisie występują również w niewielkich ilościach związki terpenowe (ok. 1%), głównie geraniol i borneol. Aktywność biologiczną propolisu najdokładniej zbadano w aspekcie działania przeciwdrobnoustrojowego. Jego działanie bakteriostatyczne i bakteriobójcze wykazano w stosunku do większości znanych i groźnych szczepów chrobotwórczych. Propolis zdecydowanie nasila aktywność przeciwbakteryjną wielu antybiotyków wobec drobnoustrojów chrobotwórczych opornych na ich działanie. Wykazano również jego działanie hamujące na wirusy grypy.

Zwalcza skutecznie wirusa każdej grypy!

3 Przedmioty

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone.*

Zobacz także

Powiązane Products