Propolis 10% wyciąg bezalkoholowy 50g
  • Propolis 10% wyciąg bezalkoholowy 50g
  • Propolis 10% wyciąg bezalkoholowy 50g

Propolis 10% wyciąg bezalkoholowy 50g

0 Review
59,90 zł

Teraz w nowym wydaniu - w butelce z wygodnym kroplomierzem.

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii Propolis - kit pszczeli

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktu w magazynie


Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 5 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 2,50 zł.


Propolis jest naturalną substancją zbieraną przez pszczoły z roślin. Jest on substancją złożoną, zawierającą w swoim składzie ponad 300 zidentyfikowanych związków.

Wśród składników biologicznie aktywnych najliczniejszą grupę stanowią związki fenolowe (50-60%) w tym kwasy aromatyczne (benzoesowy, cynamonowy, kawowy i ferulowy), alkohole (benzylowy i cynamonowy), estry wymienionych związków oraz flawonoidy (ok. 5%) kwercetyna, pinocembryna, galangina. W propolisie występują również w niewielkich ilościach związki terpenowe (ok. 1%), głównie geraniol i borneol. Aktywność biologiczną propolisu najdokładniej zbadano w aspekcie działania przeciwdrobnoustrojowego. Jego działanie bakteriostatyczne i bakteriobójcze wykazano w stosunku do większości znanych i groźnych szczepów chrobotwórczych. Propolis zdecydowanie nasila aktywność przeciwbakteryjną wielu antybiotyków wobec drobnoustrojów chrobotwórczych opornych na ich działanie. Wykazano również jego działanie hamujące na wirusy grypy.

Zwalcza skutecznie wirusa każdej grypy!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone.*

Zobacz także

Powiązane Products