Miody naturalne / Oferujemy 48 produkty w kategorii Miody naturalne

Miody ekologiczne z rodzinnej pasieki to podstawowa oferta naszego sklepu z miodami. Wielokrotnie nagradzane miody i pozytywne opinie tysięcy naszych klientów i smakoszy miodu potwierdzają, że oferta sklepu MyBee.pl jest miodna. Zapraszamy do smakowania w miodach kremowanych, które są nowością w ofercie naszej pasieki. Stałym klientom przypominamy o możliwościach zakupów ze stosownymi zniżkami za punkty z programu lojalnościowego.

Podkategorie

 • Miód gryczany

  Miód gryczany o charakterystycznym korzennym smaku oferujemy w tradycyjnej odmianie aromatycznej oraz jako miód kremowy najwyższej jakości. Dzięki wysokiemu zawartości żelaza wspomaga produkcję hemoglobiny. Znakomicie wspomaga układ krążenia, szczególnie w stanach miażdżycowych. Świetny jako dodatek do piwa i pierników.

 • Miód akacjowy

  Miód akacjowy to jeden z najpopularniejszych miodów naszej pasieki. Wybierany najczęściej ze względu na aromatyczny smak akacji i powolny proces krystalizacji. Miód z akacji znany jest z pozytywnego wpływu na układ trawienny - skutecznie walczy z nadkwaśnością żołądka i zgagą. Jest wskazany przy chorobach wrzodowych żołądka i dwunastnicy. Znakomicie działa także jako środek wzmagający trawienie.

 • Miód lipowy

  Miód lipowy uważany jest przez wielu smakoszów za najsmaczniejszy miód nektarowy. W naszej pasiece oferujemy miód lipowy kremowy oraz tradycyjny. Bogaty w olejki eteryczne działa napotnie, przeciwgorączkowo i wykrztuśnie. Charakteryzuje się wysoką aktywnością bakteriobójczą.

 • Miód rzepakowy

  Miód rzepakowy to chyba najbardziej niedoceniany miód wśród konsumentów. Obok wielu właściwości pro zdrowotnych smak kremowanego miodu z rzepaku jest wyjątkowo przyjemny - słodki i intensywny. Wysoki poziom glukozy zawarty w miodzie rzepakowym działa kojąco na wątrobę i woreczek żółciowy. Ponadto wspomaga i chroni przewód pokarmowy.

 • Miód spadziowy

  Miód spadziowy to ulubiony produkt pszczeli wielu smakoszy. Pozyskiwany ze spadzi iglastej miód zapewnia prawdziwą ucztę dla podniebienia, a jego właściwości zdrowotne są nie do przecenienia. Posiada wybitnie cechy bakteriobójcze - szczególnie skuteczne w przypadku chorób górnych dróg oddechowych. Miód spadziowy oferowany przez naszą pasiekę proponujemy Państwu w dwóch rodzajach - typowy miód spadziowy ciekły oraz szlachetny miód spadziowy kremowany.

 • Miód wielokwiatowy

  Miód wielokwiatowy to jeden z najczęściej wybieranych miodów. Zalecany w profilaktyce antyalergicznej ze względu na szeroki bukiet składników tworzących ten miód. Wielokwiatowy miód wzmacnia serce i układ krwionośny, szczególnie naczynia krwionośne. W niektórych wypadkach może działać jak naturalny antybiotyk. Nowością w ofercie naszej pasieki jest szlachetny miód wielokwiatowy kremowany. Zapraszamy do degustacji :)

 • Miód wrzosowy

  Miód wrzosowy ze względu na trudność pozyskania jest produktem pszczelim rzadko spotykanym na rynku. Charakteryzuje się wysoką esencjonalnością, dzięki 120 rozmaitym składnikom, w tym znaczącej ilości olejków eterycznych. Szczególną cechą zdrowotną miodu wrzosowego jest znane działanie lecznicze wpływające na prostatę.

 • Miód borówkowy
 • Miód agrestowy
 • Miód faceliowy

Opinie klientów

zawsze kupuję miód wielokwiatowy, bo ponoć pomaga w alergii na pyłki ;) poza tym jest pyszny, a ten kremowany ma świetną konsystencję

Kinga B


Pyszny miód, moja córka go uwielbia. Nie wyobrażam sobie by w naszym domu go zabrakło. Polecam.

Karolina Borejza-Lubawska


ma trochę inni smak niż zwykły miód wielokwiatowy, warto było spróbować

Paulina S

Zapraszamy

Kalendarium imprez:

Producenci


CZYTAJ

JAK DZIALA NASZA
RODZINNA PASIEKA

PayPal

Program rabatowy

Otrzymasz 5 punktów lojalnościowych za każde wydane 50zł w sklepie MyBee.pl. 5 punktów to równowartość 2,50zł (1pkt = 0,50zł)