świece z wosku pszczelego
Autor marca 19, 2019 0 Komentarzy

Kilka słów o działaniu świec z wosku pszczelego

Wosk pszczeli jest naturalną wydzieliną pszczół służącą do budowy plastrów, w których wychowywane są młode pszczoły, oraz składowany jest miód i pierzga. Wosk znalazł swoje zastosowanie między innymi w przemyśle farmaceutycznym, kosmetycznym i zdobniczym. Coraz większe jest także grono osób doceniających zdrowotne właściwości wosku pszczelego uwalniane podczas spalania świec woskowych.

Wartość wydobywających się ze świec woskowych cennych składników leczniczych jest nie do przecenienia. Pełne miodowego aromatu pomieszczenie, nasycone jest ujemnymi jonami, które są bardzo potrzebne w dobie komputerów i coraz większego zanieczyszczenia środowiska. Powstały w pomieszczeniu mikroklimat wywołuje w osobach przebywających w jego zasięgu przypływ optymizmu, dając siłę do przezwyciężenia trudności dnia codziennego, zmieniając problemy na sprawy do załatwienia, a załamanie - na przypływ energii i zdrowia.

Świece woskowe powinno palić się od piętnastu do sześćdziesięciu minut dziennie. Świece wykonywane są metodą ręczną, z czystego, naturalnego wosku pszczelego oraz knota zrobionego z bawełny, który zaleca się gasić mokrymi palcami.

świece woskowe

Właściwości świec z wosku pszczelego:

  • - podczas spalania wydzielają delikatny miodowo – propolisowy zapach
  • - jonizują ujemnie powietrze, czyli neutralizują negatywne promieniowanie emitowane przez urządzenia elektroniczne i - elektryczne
  • - spalają się bezdymnie
  • - działają kojąco i relaksująco, wprowadzając nastrój ciepła i spokoju
  • - neutralizują zapach dymu tytoniowego
  • - wydzielane z płomienia świecy woskowej ujemne jony oczyszczają powietrze łagodząc dolegliwości nieżytu górnych dróg oddechowych, chorób płuc, astmy, alergii, kataru
  • - charakteryzują się ładnym i oryginalnym wyglądem czystego produktu pochodzącego z natury

Świece z wosku pszczelego kupić można w internetowym sklepie MyBee.pl

Napisz komentarz