Blog / Aktualności

Prywatna pasieka w centrum miasta — czy to rozsądne?

Colony collapse disorser to powszechne ginięcie rodzin pszczelich. Przejawia się to w nieustannym ubytku pszczół znajdujących się poza ulem. Z pomocą przychodzi idea zakładania prywatnych pasiek zarówno na wsi jak i w miastach.

Miód w medycynie i farmacji

Miód to produkt wytwarzany w warunkach naturalnych, charakteryzujący się nie tylko słodkim smakiem, ale posiadający również szereg prozdrowotnych właściwości dla organizmu człowieka. Nic więc dziwnego, że od wieków wykorzystywany jest nie tylko profilaktycznie, ale także jako pomoc przy leczeniu chorób.

Nietypowe zastosowanie miodu

Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem kosmetyków na bazie miodu, to dobrze trafiłeś! Odwiedź naszą stronę i zapoznaj się z ofertą!

Kosmetyki na bazie miodu - właściwości i korzyści

Dlaczego warto wybrać kosmetkyi na bazie miodu? Dowiedz się z naszego artykułu! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kosmetyków, prosto z ula.

Zalety miodu nawłociowego

Ten rodzaj miodu pochodzi z ekstraktu kwiatu nawłoci pospolitej - rośliny o silnych właściwościach leczniczych i bakteriobójczych. Kwitnie ona na przełomie sierpnia i września, a miód ma jasnożółtą, słoneczną barwę oraz słodki smak z gorzko-kwaśną nutą.