pomysły na prezenty dla pracowników
Autor listopad 25, 2019 0 Komentarzy

Pomysły na prezenty dla pracowników

Prezenty dla pracowników od pracodawcy, niezależnie od okazji, zawsze są miłym gestem i pozwalają budować dobrą atmosferę w firmie. Jednak jakiego rodzaju podarunek sprawdzi się najlepiej?

Właściwości zdrowotne miodu

Ciekawym i nietuzinkowym pomysłem na prezenty dla pracowników są naturalne miody i wykonywane z nich kosmetyki. Ich właściwości zdrowotne są znane od tysiącleci i były wykorzystywane przez wiele kultur na całym świecie. Również współczesne badania naukowe potwierdzają wiele z przypisywanych im zalet. Przykładem może być udowodnione działanie antybakteryjne i przeciwzapalne. Z tego powodu mogą one pomóc na przykład w przeziębieniach. Natomiast kosmetyki z miodem są używane do nawilżania skóry i łagodzenia występujących na niej podrażnień.

Przykładowe prezenty dla pracowników z miodem

Jednym z miejsc, w których można kupić miód i kosmetyki z jego dodatkiem jest nasz sklep internetowy Mybee.pl. Co ważne dostępne są u nas nie tylko pojedyncze artykuły, ale również gotowe zestawy prezentowe w eleganckich koszykach lub pudełkach. W zależności od wielkości zawierają one kilka lub kilkanaście produktów. Na przykład zestaw prezentowy z naturalnymi mydełkami składa się z trzech rodzajów francuskich mydełek miodowych. Dodane do nich zostały składniki pielęgnujące i perfumujące, takie jak:

  • pyłek kwiatowy i esencja perfum wiciokrzewu,
  • wosk pszczeli i esencja perfum pomarańczy i cynamonu,
  • oliwa z oliwek i esencja perfum z dzikiej róży.

Dodatkowo jest w nim również świeca z czystego wosku pszczelego.

Z kolei najlepszym sposobem na spróbowanie wielu rodzajów miodu jest duży zestaw prezentowy "Skrzynia skarbów". Składa się on z eleganckiej drewnianej skrzynki, w której znalazło się aż dwanaście różnych odmian. Każda z nich umieszczona została w słoiku o pojemności 250 gram. Wybór smaków jest naprawdę imponujący i obejmuje między innymi miód: akacjowy, wrzosowy, malinowy, a nawet koniczynowy. Oba te zestawy, a także inne znajdujące się na tej stronie to doskonałe prezenty dla pracowników na każdą okazję.

Naturalny miód z polskiej pasieki

Istotną zaletą wszystkich wymienionych produktów jest to, że wyprodukowane zostały w sposób ekologiczny przez rodzinną pasiekę "Gładys". Jej główna siedziba położona jest w Brzezinach na obrzeżach Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. Jednak to pasieka wędrowna, która podczas miodobrania przewozi ule także w inne lokalizacje, takie jak bieszczadzkie lasy lub wrzosowiska Przemkowskiego Parku Krajobrazowego. Taki sposób funkcjonowania umożliwia zarówno produkcję miodów o wielu smakach, jak i wybór najczystszych miejsc w Polsce na jego produkcję.

Napisz komentarz